osuszanie muruISOLIT
ul. 1-go Sierpnia 24
37-450 Stalowa Wola


Tel:600 357 808
Mail:isolit@isolit.pl

Preparaty do odgrzybiania ścian i murów

Jeśli chcesz niedrogo zamawiać nowoczesne i skuteczne w swoim działaniu preparaty grzybobójcze do murów oraz do iniekcji, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świetnie wyposażony sklep oferuje wyłącznie najlepsze na rynku produkty przeciw wilgoci, które można stosować zarówno w przypadku murów, jak i zawilgoconych fundamentów czy piwnic.

Preparaty przeciw wilgoci

Dzięki nam odgrzybianie ścian staje się nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim proste i tanie. Produkty przeciw wilgoci ISOLIT są efektem naszego wieloletniego doświadczenia na rynku i stałego dążenia do spełniania wszystkich potrzeb Klientów. Jeśli tylko masz jakieś pytania lub chcesz skorzystać z porady dotyczącej odgrzybiania ścian, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzimy w wyborze najlepszych preparatów grzybobójczych dla konkretnego przypadku zawilgocenia.

  • Kieselsäure – iniekcja grawitacyjna


    Skuteczna, pozioma izolacja wtórna murów nie będzie problemem przy zastosowaniu preparatu ISOLIT Kieselsäure. Zajrzyj do naszego sklepu i zamów ten łatwy w użyciu środek w bardzo dobrej cenie. Prezentowany preparat grzybobójczy przeznaczony jest do wykonywania izolacji ścian i murów metodą iniekcji grawitacyjnej. Isolit kwas krzemowy, na którego bazie produkowany jest preparat przeciw wilgoci Kieselsäure, zapewnia niezwykle wysoką skuteczność w zakresie wykonywania izolacji poziomych – również w bardzo starych budynkach, które charakteryzują się niejednorodną strukturą murów konstrukcyjnych oraz fundamentowych – pełnych pęknięć, rys i ubytków.
  • Tecmadry – iniekcja murów i ścian


    Oferujemy w sprzedaży nowoczesny produkt przeciw wilgoci Tecmadry do wykonywania wtórnej izolacji pionowej ścian i do ich osuszania. Wysokiej jakości preparaty są łatwe w stosowaniu i jednocześnie niedrogie w zakupie. Tecmadry to wysokiej jakości preparat grzybobójczy stworzony w celu skutecznego osuszania oraz wykonywania kompleksowych izolacji pionowych metodą iniekcji o charakterze krystalicznym – w celu zabezpieczenia ścian i murów przed ponownym pojawianiem się na nich pleśni, grzybów i wilgoci. Produkt chemiczny wyprodukowany na bazie cementu posiada jednoskładnikową strukturę, dzięki czemu skutecznie blokuje przemieszczanie się wody wewnątrz murów, redukując ją na skutek zachodzących reakcji chemicznych do nierozpuszczalnych kryształów.

Iniekcja sklep

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas profesjonalnych preparatów do osuszania, odgrzybiania oraz izolacji wtórnej budynków. Z produktami Isolit skutecznie i trwale ochronisz mury i ściany swojego domu przed wilgocią. Wszystkie produkty sprzedawane przez nasz sklep online posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Sprawdź najlepsze preparaty grzybobójcze i zamów markowe produkty przeciw wilgoci z naszej oferty.


Liczba odwiedzin: 591741