osuszanie muruISOLIT
ul. 1-go Sierpnia 24
37-450 Stalowa Wola


tel./fax
(015) 842 08 93
600 357 808

PRODUKTY

Jeśli chcesz niedrogo zamawiać nowoczesne i skuteczne w swoim działaniu preparaty grzybobójcze do murów oraz do iniekcji, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świetnie wyposażony sklep oferuje wyłącznie najlepsze na rynku produkty przeciw wilgoci, które można stosować zarówno w przypadku murów, jak i zawilgoconych fundamentów czy piwnic.

Dzięki nam odgrzybianie ścian staje się nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim proste i tanie. Produkty ISOLIT są efektem naszego wieloletniego doświadczenia na rynku i stałego dążenia do spełniania wszystkich potrzeb Klientów. Jeśli tylko masz jakieś pytania lub chcesz skorzystać z porady dotyczącej odgrzybiania ścian, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzimy w wyborze najlepszych preparatów dla konkretnego przypadku zawilgocenia.

  • Kieselsäure


    Skuteczna, pozioma izolacja wtórna murów nie będzie problemem przy zastosowaniu preparatu ISOLIT Kieselsäure. Zajrzyj do naszego sklepu i zamów ten łatwy w użyciu środek w bardzo dobrej cenie.
  • Tecmadry


    Oferujemy w sprzedaży nowoczesny środek Tecmadry do wykonywania wtórnej izolacji ścian i do ich osuszania. Wysokiej jakości produkty są łatwe w stosowaniu i jednocześnie niedrogie w zakupie.


Liczba odwiedzin: 539259