ISOLIT
ul. 1-go Sierpnia 24
37-450 Stalowa Wola


Tel:600 357 808
Mail:isolit@isolit.pl

Isolit Kieselsäure

Uszczelnianie przeciw występującej wilgoci preparatem ISOLIT
kwas krzemowy

Uzupełniające izolowanie ISOLITEM-Kieselsäure zastępuje papę smołową, która jest zakładana jako izolacja pozioma w nowym budownictwie przeciw wstępującej wilgoci. Przez wypełnienie ISOLITEM-kwasem krzemowym kamienie i fugi ścian Waszego domu będą tak uszczelnione, że żadna występująca wilgoć kapilarna nie będzie już możliwa

Ten obrazek pokazuje występującą wilgoć i plamy saletry w wyniku wstępującej wilgoci.
Taki sam obraz szkód może pojawić się w obrębie mieszkania. ISOLIT-kwas krzemowy nie jest tworzywem sztucznym, lecz wysokowartościowym produktem naturalnym bez rozpuszczalników i szkodliwych dla zdrowia skutków ubocznych.

A tak robi się izolację poziomą stosując ISOLIT

INSTRUKCJA UŻYCIA KWASU KRZEMOWEGO

SPOSÓB UŻYCIA:
Liczba odwiertów wynosi ok. 7 na m. Otwory są rozmieszczane pod kątem 20 stopni ku dołowi na wewnątrz. Głębokość otworu powinna wynosić do 80% grubości muru, zaś średnica 20-25 mm. Polecamy wypełnić raz wszystkie otwory czystym ISOLITEM-kwasem krzemowym, aż kwas krzemowy wystąpi na zewnątrz. Zbyt mocno "pijące" otwory można ustalić i zaznaczyć. Aby nie zmarnować wysoko wartościowego kwasu krzemowego, należy wypełnić oznaczone otwory papką krzemową. Do przygotowania papki krzemowej bierze się wiadro 10 litrowe, napełnia się 2 litrami kwasu krzemowego i dopełnia 8 l wody. Po dodaniu cementu przygotowujemy rzadką papkę.

Papkę natychmiast zużyć, ponieważ tężeje. Jeśli otwory po tym zabiegu nadal przyjmują Isolit tak długo wypełniać ISOLITEM, aż otwory nie przyjmą więcej kwasu krzemowego. Na końcu zamknąć otwory zaprawą. Kapilary są teraz tak uszczelnione, że żadna wilgoć nie może przenikać.

Tak wykonana izolacja zastępuje papę smołową, którą zakłada się w nowym budynku przeciw wstępującej wilgotności kapilarnej.

Wydajność ISOLITU KIESELSAURE wynosi 2,5 kg na metr bieżący muru gdy jego grubość wynosi 30 cm. Przy grubszych murach odpowiednio wiecej np. 60cm - 5kg na 1mb.


Liczba odwiedzin: 588688